לקוחות ממליצים

 • 05.05.2013

  q1לדר סולומון הגעתי עם חלום לרדת 10 ק"ג בשלושה שבועות. למה? כי בתי, מכירה בחור שזה מה שקרה לו, עם דיאטה שקיבל מדר' סולומון, שנראתה לי אפשרית בהחלט.
  בכיליון עיניים ציפיתי לפגישתנו הראשונה, על מנת להתחיל את מסע שלושת השבועות.
  דר' סולומון, שפגשתי הינו איש רציני, מאופק, שקול שבטון שקט ונחרץ הודיע לי, לאחר שספרתי לו על חלומי באשר למשקל, על בריאותי ובעיקר ה"בלגנים" הדי לא נעימים, שיש לי במערכת העיכול והראיתי לו את בדיקות הדם, כפי שביקש מראש, כי הדיאטה של המכר של בתי, לא מתאימה לי, לפחות לא בשלב זה. קודם נטפל ב"בלגנים" שבמערכת העיכול, אמר, במעט תרופות מהטבע ורפלקסולוגיה שנועדה לשחרר חסמים בלתי נראים, ובהמשך נדאג לכל היתר.
  קצת מאוכזבת יצאתי מהפגישה, אך כל מה שאמר לי נשמע הגיוני ולא נותר לי למלא אחר ההוראות. לאחר שבוע ומחצה, נרגעה מערכת העיכול שלי ושקטה. אודה על האמת, כאן יכולתי לומר דיינו, רק בשביל השינוי הזה שווה היה להגיע לדר' סולומון.
  לארח שבוע גם המשקל התחיל לחייך. נכון שלא ירדתי 10 ק"ג בשלושה שבועות, אשמח גם לרדת שלושה ק"ג כל שלושה שבועות ואנחנו רק בתחילת הדרך. בכל פגישה עם דר' סולומון אני לומדת משהו
  חדש, על "פלאי" הרפלקסולוגיה, על איזה מזון הולך או לא, עם מזון אחר או מה לא לאכול כאשר לוקחים תרופה כזו או אחרת...בקיצור, כל פגישה מזמינה לעוד אחת ועוד אחת, כי יש למה לצפות...q2

 • 04.01.2012

  q1לפני 25 שנה התמזל מזלי והכרתי את ד"ר סלומון, הייתי חולת אסטמה במצב מאוד קשה, השתמשתי בכמה סוגי כדורים, משאפים וגם זריקות, הגוף שלי היה חלש מאוד והתרופות הרבות שלקחתי החלישו אותו יותר וגרמו לי לרעד בידיים כמו פרקינסון, המליצה לי עליו קרובת משפחה שבאה להתארח אצלנו וראתה אותי "זרוקה" על הכורסה מבלי יכולת לזוז או בקושי לדבר, היא אמרה לי "כדאי לך מאוד להפגש עם ד"ר סלומון - הוא הציל את אחי" וכך נסענו מקריית שמונה לירושלים כשאני בקושי מחזיקה מעמד, אחרי שיחה ארוכה עם ד:"ר סלומון שהסביר לי בדיוק מה הוא עושה חשבתי שזה עוד טיפול רפלקסולוגיה אבל אמרתי לעצמי, נראה איך אני ארגיש.
  בקיצור כבר בטיפול הראשון הרגשתי הטבה בטיפול השני - זרקתי את הכדורים והמשאפים שהיו ברשותי ואחרי הטיפול החמישי קרעתי לגזרים את הכרטיס הכרוני, קיבלתי עוד מספר טיפולים ועד היום אני בריאה לחלוטין, שכחתי בכלל שהיתי חולה , שלחתי אליו את כל משפחתי, חברים וכל מי שהכרתי וידעתי שיש לו איזו שהיא בעיה.
  יש הרבה מאוד מטפלים אבל ד"ר סלומון יש רק אחד ומיוחד.
  תודה על הכל.
  פאולינה - טל. 052-3704701 q2